Bajki

Blog

Jak wiele potrafi pralka LG?

Jak wiele potrafi pralkaJaką pralkę można określić mianem niezawodnej? Taką, która działa co najmniej 10 lat bez poważniejszej awarii oraz nie niszczy ubrań. Pralki LG mają każdą z tych dwóch cech. Dodalibyśmy, że to nie wszystko i że mają znacznie więcej do zaoferowania swojemu użytkownikowi.

Cicho i energooszczędnie

Dobra pralka to taka, która nie hałasuje. Od dziś możesz spokojnie spać, podczas gdy w pomieszczeniu obok Twoja Frania intensywnie czyści bieliznę. Jeżeli masz wieloosobową rodzinę, idealna będzie pralka z pojemnym bębnem. Firma LG oferuje pralki z wsadem nawet do 12 kilogramów! Dzięki temu zrobisz pranie raz, a dobrze. Ponadto, dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii możemy je uznać za urządzenia super oszczędne. Zużywają bowiem niewielkie ilości wody i energii elektrycznej, a dzięki praniu za pomocą pary nie musisz nawet wsypywać proszku, by odświeżyć ubrania. Nie wierzysz? Spójrz na etykietę naklejoną na urządzeniu, a z pewnością zauważysz, że oznaczono ją najbardziej oszczędną klasą – od A po A+++.

Pranie za pomocą pary

To jednak nie wszystko, czym może pochwalić się producent. Pralki od LG wykorzystują technologię „True Steam”. Polega ona na wykorzystaniu generatora pary. Odświeżanie odzieży w ten sposób nie tylko usuwa alergeny, ale i nieprzyjemne zapachy. Zamiast więc prać założoną jednokrotnie koszulkę na siłowni przez półtorej godziny, wrzucasz ją do pralki i nastawiasz pranie za pomocą pary. Dzięki temu w szybki sposób (około 20 minut) odświeżysz swoje ubranie. Kolejna, rewelacyjna technologia „6 Motion” pozwala na dobranie ruchu bębna do stopnia zabrudzenia tkanin. Jeśli zatem Twoje ubrania są tylko lekko zabrudzone, będą czyszczone z odpowiednią intensywnością. Dzięki temu oszczędzasz czas, energię, i co najważniejsze, nie niszczysz odzieży. Więcej na: http://www.niezawodnepralki.pl/

Absolutnie innowacyjnym rozwiązaniem jest technologia inteligentnego diagnozowania usterki „Smart Diagnosis”. Kiedy Twoja pralka przestanie działać, zamiast dzwonić po specjalistę, przykładasz telefon do wyświetlacza urządzenia. To wygeneruje natychmiast sygnał z zapisem błędu i za pomocą komórki prześle go do serwisu naprawczego. Tam będą już wiedzieli, co dolega Twojej pralce! Skraca to znacznie czas oczekiwania na naprawę, a także jest dużo tańszym sposobem na przywrócenie pralki do życia.

Categories: Handel

Comments are closed.